Ovládněte základy internetového marketingu

Líbí se vám představa práce na dálku, podnikat odkudkoliv na světě a být digitálním nomádem? Pak budete pravděpodobně řešit online marketing pro svou značku, služby či produkty, které jsou předmětem vašeho podnikání.

Je jasné, že své naspořené peníze chcete raději investovat do svého snu, než do drahých kurzů a školení o marketingu. Výhodou je, že se základy online marketingu můžete naučit i svépomocí. Jestliže začínáte s online marketingem úplně od nuly a nemáte žádné zkušenosti, jistě uvítáte online marketing ebook, který vás provede základy online marketingu.

Online marketing kniha je elektronicky dostupná a zdarma. Stačí zanechat svůj e-mail a získáte skvělou příležitost naučit se vše potřebné o online marketingu. 81 stran nabitých znalostmi získaných za více než dekádu zkušeností a praxe vám doplní potřebné informace, abyste se i vy mohli začít věnovat online marketingu. Dozvíte se, k jakým cílům vám online marketing pomůže, porozumíte všem online kanálům, médiím a nástrojům a zjistíte, k čemu slouží webová analytika, a jak můžete optimalizovat své investice. S tím souvisí i zajímavý pojem utm builder, víte, co to je? Je to generátor, který rozšíří zadanou URL adresu o rozšiřující UTM parametry, které se pak přenesou do Google Analytics a pomohou lépe vyhodnocovat kampaně.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ovládněte základy internetového marketingu

Filed under Internet a online marketing

Comments are closed.